ביטוח ישיר

קמפיינים פנימיים, עיתון עובדים, לוחות שנה

קונספט ועיצוב, כתיבה ועריכה למגזין עובדים. לצורך הפרוייקט הוקם צוות פנימי בארגון שהיה שוטף בכתיבה ובהפקה בניהולנו כמובן.


קמפיין סיכום שנת 2014 בה עובדים ביטוח ישיר הרוויחו וניצחו במספר רב של פרמטרים

 


מידי שנה ביטוח ישיר עולה ועולה בדירוג החברות שכדאי לעבוד בהם. ההתחלה הדירוג היה מקום 24 ברשימת החברות והיום 16. הקמפיין כולל טיזרים במייל, נראות במסדרונות ועוד.


 

"דרוג מעלה" הינו מדד הבודק את המעורבות החברתית / קהילתית של חברות בישראל. ביטוח ישיר זכתה בזהב ושנה אחר כך בפלטינה. הקמפיין תקשר את הזכייה.


 

השקת מוקד שירות ומכירות חדש ביקנעם.


לוח שנה פנים ארגוני בקונספט "מנצחים ברגע האמת". כל העובדים כולל ההנהלה והמנכ"ל מצולמים כספורטאים שמנצחים בענפים תחרותיים. כל אגף קיבל ענף ספורט, למד, חקר אותו והבין את משמעות הניצחון בספורט תחרותי. צילום: אילן בשור | סטיילינג: דנה מזרחי | איפור ושיער: נעמי דלל  

 


 עיצוב לוח שנה במסגרת קמפיין פנים ארגוני. על מנת להעצים את היותה אחת החברות המתקדמות והדיגיטליות ביותר בשוק הישראלי (לא רק בתחום הביטוח). צילמנו מעל 400 מעובדי ביטוח ישיר מחזיקים תאריכים שונים (כל אחד יצג יום בלוח השנה) באמצעות iPhone. לאחר מכן, העברנו את התמונות עיבודים שונים באמצעות אפליקציות סלולריות. בצידה השני של כל תמונה הייתה דמות סטייל פייסבוק (silhouette) שם נכתב שם העובד ומאיזה אגף. השקת הלוח לוותה בקמפיין פנים ארגוני גדול. נשמע מורכב ומטורף ואכן זה מה שהיה, פרוייקט של מעל חודש.


 עיצוב לוגויים פנים ארגוניים לקבוצות הספורט של עובדי החברה: כדורסל, ריצה, מירוץ שליחים, ועוד...


 מיתוג נופשים שנתיים של החברה לרבות קמפיין הרישום, מיתוג המטוס ושטחי המלון. ב2010 ברומא (מצטיינים), ב2011 ברצלונה, ב2012 קרוז באיטליה וקרואטיה, וב2014 נופש חופים בתיאלנד.


מחברת הדרכה לעובד חדש.


 קמפיין "חבר מביא חבר" או "עובד מביא חבר". עובדים המגיעים דרך חברים לארגון נקלטים ביתר קלות ונשארים יותר זמן בארגון - מסקנה ערוץ גיוס מרכזי ואיכותי. בנינו קמפיין פנים ארגוני נושא פרסים שלווה בתחרות צילומים של העובד והחבר שהביא. נבנתה מערכת הצבעות על מנת לדרג את התמונות באמצעות העובדים.

 


 מיתוג רכבי מצטיינים

propaganda 555 calendar פרופגנדה לוח שנה ביטוח ישיר
עובדי ביטוח ישיר מנצחים גם ב 2010